GAZİANTEP ‘ DE MİMARİ, TASARIM ve YAŞAM KONFORUNUN KUSURSUZLUĞUYLA, BENZERSİZ BİR PROJE

ENNE PARK TERAS 

Gaziantep ilimizin KARATAŞ/BAĞLARBAŞI bölgesinde, her dairede kendine özgü kat bahçesi ile süslendirilmiş, mimarisi, estetiği ve lüks tasarımı ile öne çıkan yepyeni bir proje ENNE PARK TERAS… Proje 2+1+Kat bahçesi ve 3+1+Kat Bahçesi olarak iki standart daire seçeneği sunmaktadır.

Projemizde her dairenin kullanımına özgü, balkon haricinde yeşillendirilmiş kat bahçesi sunuyoruz… 2+1 Dairelerde kat bahçesi ve balkon:  20 metrekarelik alana sahip. 3+1 Dairelerde kat bahçesi ve balkon : 23.5 metrekarelik alana sahip. Kat bahçeleri, boyu 2 metreyi aşmayacak her türlü bitki ve ağacı yetiştirebilecek bir alan sunacaktır. Daire sahiplerine kat bahçesi, yaz kış yaşamını devam ettiren bitki peyzajı yapılarak teslim edilecektir.

Projemizin mimari yapısı diğer alışageldik projelerden olmayıp, ÖZGÜN bir projedir. Proje, dairelerin birbirine en az görüş açısı vermek, kat hollerinde diğer daire kapıları ile karışıklığı minimuma indirecek, asansör sayısı ve kalitesi, sosyal alanlar, jeneretör sistemleri ve geniş peyzaj alanları ile yaşam konforunuzu  maximum derecede arttırmak üzere tasarlanmıştır.

Proje, Karataş/Bağlarbaşı bölgesinde zirve bir konumdadır. Bulunduğu bölgenin imar durumu ve mimari proje sebebiyle, her dairenin önü mümkün olduğunca kapanmamakta, en yakın binalarla arasında ciddi mesafe bulunmaktadır. Projenin bulunduğu arsanın üç tarafı yol olup, 30 metrelik anayol kavşağında bulunmaktadır. Çok yakınında KENT PARKI ve ŞELALE PARKI projesi bulunmaktadır.

3+1+ KAT BAHÇESİ DAİRE PLANI

2+1+ KAT BAHÇESİ DAİRE PLANI